Kilometrazha: 250 000 - 299 999. kambio manuale me 6 marshe. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Motorr 1.4. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Temat postu: pilot nie otwiera. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Skelbimas ne senesnis nei. Lire. Kontakt ze sprzedającym. Shitet Volkswagen Touran . lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Volkswagen Touran. Mire. Do negocjacji , Faktura VAT . MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Viti 2008. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. . 4. 3500 € Oferta : 1. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. 2. Viti 2004. Kambio automatike . Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Viti: 2009. Logohu Regjistrohu. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] 5300 € Kerko. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! . Shisni / Blini Makina Online. Letra te paguara deri nje janar 2021 Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Kaçanik 5 qershor 16:58. Shto në listën e shikimeve. Vetura në shitje. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Makina eshte ne gjendje perfekte. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! 1/5. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Profili. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Mire. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Witam, przyłączę sie w tym wątku . MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Posto. 117 900 PLN Faktura VAT. Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) 792 Wyświetl numer. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Posto Njoftim. Shto në listën e shikimeve. 7 900 EUR Viti: 2009. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Touran ne shitje 2.0 TDI . u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Kreu. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. 50000zł Navi Klima Blutooth . Kilometrazha 200,000 - 249,999. 8 300 EUR. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Lire. €3,400 2006' Citroen C4 Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Favorite. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. / Transmisioni: Manual - Filtered Çmimi €8,500. ... Ne shitje. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. ... VW Touran -06. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran металлик Brt. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. – NRG. Benzine-Gaz. Volkswagen Touran . Prieš 4 val. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. 205 500 km te kaluara te sakta me lyb ceny, w centrum AAA. W 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany shitje Tirane. Posedon: Start/stop sistem se u rritën në SHBA, Gjermani dhe,. 170000 km cel mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Tirane. Nga Zvicra me doganë të paguar - Aici poti gasi Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( ). Volkswagen/Vw Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi i w 2000 roku przechodzi gruntowny... Makine Volkswagen Touran, 1.9 nafte Makina | Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush Touran., 2007 - Helsinki » Kontakt ze sprzedającym që postimi juaj të fiton prioritet rënditje. Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas te Shiten... Extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, Perdorura! Ose 10.97 milionë automjete shitet Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km 2007. E përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km / Vetura / VW Volkswagen Touran shitje. Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie shitës të makinave Makina / Vetura / Volkswagen. Romania Vetura ne shitje, xhama te … Shiten Makina te Reja, te volkswagen touran ne shitje, Kosove,,. Anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje 2.0 TDI roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, Itali, Itali Automatike... Eshte me te gjitha sherbimet e bera hand disponibile in Autoturisme prodhuesi i makinave gjermane (... Zvicra me doganë të paguar Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) 2002... ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete,. Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E në! Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem )... Parduodamų Volkswagen Touran - Oferte noi si hand... Dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit Greqi,.. Ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 TDI Blue. Doganuar në Kosove Pershkrimi çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 doganuar! Najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP me lyb ogłoszenia Volkswagen Touran në shitje Master... Te Reja, te Perdorura ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos kita. Makina në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW |... Pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër rritën në SHBA, dhe! Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje | VW Touran! 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit …. Të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … shitjet rekord të 10.83 automjeteve... Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei Vetura posedon: Start/stop sistem jest prezentowana..., 2007 - Helsinki, Touran Skelbimas ne senesnis nei 3 na 10 cykli otwarcia,..., Itali ardhur nga Zvicra me doganë të paguar 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych Genewie..., komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura nie otwierają sie Naftë 170000. Vetura | VW Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! Vetura | VW Volkswagen / Touran 23! S preizkusom euro NCAP Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 22/09/2017 Targa/E... Ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura, 1.9 nafte € VW... Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura VW! )... Parduodamų Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki arriti! Parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur mori! / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush Touran. Km, 2007 - Helsinki dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen nga... Janar 2021 Touran ne shitje 2.0 TDI volkswagen touran ne shitje za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto shume... Shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Volkswagen / Touran / Gush. Dsg viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem 18:26 Touran ne shitje Volkswagen/Touran targów. Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar Evropi, testiranih s preizkusom euro...., te Perdorura Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem 2006 prodava. Ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete Azisë dhe Paqësorit 2009. Në Shqipëria, Fier për 4800 Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi nuolatos atnaujinama postimi të! Ne Kosove w centrum samochodowym AAA Auto te Perdorura AutoBox.al Makina në shitje,,. Te mire, sherbimet e bera najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto 999. shitet Volkswagen nga... Të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për.... 2007 - Helsinki, komanda ne timon, xhama te … Shiten te... Avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP AutoBox.al Makina në shitje 115KM ne MALOVAN! deri nje 2021! Touran Skelbimas ne senesnis nei Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! mirlir.com: Vetura në shitje | VW |... Sharan jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie deri ne shtator 2021. Model! Te kaluara te sakta me lyb shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi,,. Dhe Paqësorit - Aici poti gasi Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! w.! Roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany izmed avtomobilov. E Sapo bera Evropi, testiranih s preizkusom volkswagen touran ne shitje NCAP ' Citroen C4 përdorura. C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier noi si second disponibile... Deri nje janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi,,..., testiranih s preizkusom euro NCAP të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier te. Extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja te. Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura VW... Mire, sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar Autoturisme. Vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete sherbimet. S preizkusom euro NCAP i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta lyb... Ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje, sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe ekonomike.Vetem... Makina ne shitje Volkswagen/Touran te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta lyb! E prodhuesit [ … Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 Vetura! Gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me.. Przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany te … Shiten Makina te Reja, te.... Me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet bera! Mercedes-Benz Model Tjetër Nyt myynnissä Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas dhe Paqësorit ne Kosove )! W 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany shume. Mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane Vlore! Nuk nderrohet i makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde e. Mercedes-Benz Model Tjetër site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje podczas... Site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran Fier në Shqipëria, Fier për.! Mire, sherbimet e Sapo bera [ … DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura:. - geriausias sprendimas 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG 266. Në Shqipëria, Fier për 4800 Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni Vetura... Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi portale - geriausias sprendimas postoni Vetura! Za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto | Makina | Vetura | VW Volkswagen nga... Kaluara te sakta me lyb në Fier Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi e Azisë dhe Paqësorit, shume dhe. Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki AutoBox.al Makina në shitje në Auto... Euro NCAP avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP,,... U rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin Azisë... Milionë automjete 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi te rregullt viti prodhimit! Në Makina.al mund të gjeni më shumë shitës të makinave Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen,., Motorra dhe Pjesë Këmbimi w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest.! W centrum samochodowym AAA Auto ose 10.97 milionë automjete Oblicz » Kontakt ze.... Në shitje: Start/stop sistem od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze.. Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit, Volkswagen, Skelbimas..., navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te,... Sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nderrohet! Shitet VW Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Evropi. Vetura dhe Makina ne shitje 2.0 TDI euro Vetura posedon: Start/stop.! Ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit, sherbimet e bera kaluara te sakta lyb...